Życzenia urodzinowe

Witamy na stronie, na której znajdziesz życzenia każdą okazję. Życzenia stanowią bardzo ważne słowa, które powinny mieć duże znaczenie, ale także odpowiednią treść. Zarówno życzenia sms, czy te składane osobiście mają ogromną wartość i sens. Szczególnie, jeśli są składane bliskiej osobie, która przeżywa ważny moment w swoim życiu. Towarzyszą każdemu człowiekowi na urodzinach, imieninach, ślubach, czy podczas wielu innych specjalnych okazji, jak na przykład dzień matki, ojca, czy babci. Stanowią podstawę każdego przyjęcia zorganizowanego na czyjąś cześć. To słowa, najpiękniejsze życzenia niosą ze sobą emocje, a dobrze dobrane słowa potrafią wzruszać, bawić i cieszyć. To zdania, które pozostaną w pamięci bliskich nam osób na długie lata. Zapisane na kartkach okolicznościowych staną się wyjątkową pamiątką, do której bliscy, krewni, rodzina i przyjaciele na pewno będą często powracać. Dlatego tak ważne jest, aby były one idealne. Powinny być dostosowane do odpowiedniej sytuacji, miejsca, czasu oraz osoby. Wiele osób ma problem z dobraniem odpowiednich słów, które można przekazać innej osobie. Schematyczne oraz standardowe i szablonowe treści są zbyt oklepane oraz popularne. Liczy się pamięć o danej chwili i dniu, jednak nie zawsze ma się pomysł na to, aby złożyć swoje myśli oraz intencje w piękne zdania. Nie każdy musi umieć pisać, najistotniejsze jest to, aby znaleźć odpowiednią treść, która wyraża uczucia i emocje. Dlatego osoby, które mają problem z przelewaniem myśli na papier mogą odnaleźć pomoc na naszej stronie. Urodziny to czas radości. Nie tylko dla szanownego jubilata, ale również dla jego bliskich – rodziny i przyjaciół. Urodziny to przecież nie byle jaka okazja – ma się je tylko raz w roku. Taka okazja zasługuje na wszystko, co najlepsze. W tym również na piękne życzenia urodzinowe.
Nie każdy z nas rodzi się z darem odnajdywania właściwych słów do właściwej sytuacji. Na szczęście piękne życzenia urodzinowe można złożyć i bez tego. Wystarczy zajrzeć do naszych propozycji, a potem obserwować radość jubilata.

Życzenia urodzinowe

W dzisiejszym świecie bardzo wiele osób korzysta z tak zwanych portali społecznych, które łączą ludzi, pozwalają się odnaleźć i pozostać w kontakcie członkom rodziny. Spora liczba osób składa życzenia urodzinowe na nk, czyli na popularnej Naszej Klasie, gdzie możemy „spotkać” swoich kolegów ze szkoły, czy nawet z klasy. Jeżeli chcemy wysłać życzenia urodzinowe na nk, nie przesyłajmy zwyczajnego „Wszystkiego najlepszego”, a zobaczmy, jakie jeszcze propozycje ma dla nas nasz portal i zachwyćmy solenizanta swoją oryginalnością.

 

Dobra bratowa to nieoceniony przyjaciel. Dlatego każda okazja do złożenia jej życzeń jest dobra. Jeśli jednak nie potrafimy sklecić choćby paru zdań albo tak długo odkładałyśmy napisanie życzeń dla bratowej na później, że brakuje już czasu, skorzystajmy z gotowych podpowiedzi, które znaleźć możemy na stronach takich jak ta.

Niech smutek zniknie w górskim potoku.
Aby radość kwitła niczym róża co roku.
By na Twej twarzy promyczek słońca, przenigdy nie zniknął i trwał do końca.
By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.

Życzenia na urodziny

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek, bo oto nadszedł Twych urodzinek dzionek.
Przyjmij życzenia z serca prosto płynące, gorące i cieplutkie jak gorące słońce.
Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości, stu lat życia oraz bezkresnej miłości.
Niech wszystkie plany Tobie się zawsze spełniają, wszyscy chłopcy niech się w Twej urodzie kochają.
Szczęście niech Ci towarzyszy w życiu trwale, trafne zrządzenia losu niech Cię wspierają nieustannie.
Wszystkie marzenia niech się spełnią co do jednego, a na zakończenie coś tradycyjnego: wszystkiego najlepszego.

15 urodziny to nie byle już wiek,
już z Ciebie pod każdym względem dorosły jest ćwiek,
życzę Ci więc zabaw wielu,
a oprócz tego byś zawsze po nich docierał do celu.

Dużo zdróweczka i uśmiechów losu,
nieznacznych i dużych radości,
fajnej dziewczyny albo chłopaka,
słówek uszczypliwych niczym łapy raka.

Odwagi i sił, ażeby porywać się na cele i zmiany, które pozornie wydają się skomplikowane. Realizacji zamiarów i nowych marzeń i kolejnych natchnień – niczym fal, które pchają statek do przodu.

Nieoklepane życzenia urodzinowe

Z okazji Twoich urodzin życzę Tobie, aby Bóg prowadził Cię przez resztę Twego życia, żebyś na swej drodze spotykała samych dobrych ludzi, a to, co złe omijało Cię z daleka. Niech Twoje życie kwitnie i nabiera kolorów, a Ty pozostawaj sobą i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do własnych celów. Niech nigdy nie zabraknie Ci miłości i ciepła, a każdy dzień był dla Ciebie przygodą.
Wszystkiego najlepszego i stu lat życia życzy Ci…

Radosne życzenia urodzinowe, ażeby każdy rok, przynosił wszystko, to, co w życiu najpiękniejsze: radość, szczęście i miłość.

Przeżyj ten dzionek najpiękniej, jak potrafisz. Ciesz się każdą chwilą i nie żałuj sobie niczego, wszakże na następne urodziny musisz czekać całe 365 dni!

Z okazji urodzin oraz imienin
Radości w każdej sekundzie życia, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez pełne życie.

Gotowe życzenia urodzinowe

Niech aniołek Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Tobie siłę na walkę z przeciwnościami losu.

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Tobie byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

Moc życzeń szczęścia, zdrowia, a oprócz tego spełnienia wszystkich marzeń.

Najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamierzeń i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy – sukcesu.
Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, niczym wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Tobie wytrwale.

Na Urodzinowy upominek nie chcę mówić wiele słów.
Zdrówka, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości!

Najpiękniejsze jest to czego się nie posiada, na co czekasz i tęsknisz od lat, najpiękniejsze są zawsze marzenia, kolorowy, bajkowy świat.

Mądre życzenia urodzinowe

Najlepszego, zdróweczka, radości, szczęścia, dobrobytu, miłości. 100 lat życia, 200 picia. No i nie zgub sensu życia. A po piciu byś nie zdychała i na kaca kichała.