Życzenia świąteczne

Decydując się na taką formę wiadomości należy pamiętać o jednym – tego samego wierszyka nie powinno wysyłać się stu różnym osobom, bo to na pewno nie ucieszy nikogo. Krążące od kilku lat rymowanki bardzo często są od razu kasowane – a przecież nie tak to powinno wyglądać. Życzenia na Boże Narodzenie mają stać się miłym gestem i pamiątką. Dlatego też, wysyłając takie wiadomości należy postarać się, by były one spersonalizowane. Można na przykład dodać imię osoby, do której są wysyłane, Czasem warto zmienić jakąś informację, by pasowała do pragnień adresata. Taka mała rzecz może zdziałać bardzo wiele i wywołać prawdziwą radość – a chyba o to chodzi w czasie tych pięknych Świąt? Wracając jednak do formy, w jakiej życzenia świąteczne bożonarodzeniowe powinny być przekazywane, oto kilka przydatnych porad: Współpracowników i szefostwo obdarzyć wypada krótkim e-mailem. Nie powinien być on zbyt długi ani zbyt „ciężki” – aby nie zapychał niepotrzebnie skrzynki mailowej. Powinien być on za to spersonalizowany, ale i tu wszystko trzeba odpowiednio wyważyć. Z ludźmi z pracy nie trzeba się „spoufalać”: w życzeniach skoncentrować się można głównie na sprawach zawodowych, na przykład na życzeniach dalszej owocnej współpracy.
Do osób z bliskiego kręgu rodziny i przyjaciół najlepiej będzie zadzwonić (plusem takiego rozwiązanie jest to, że wybrane życzenia można tu elegancko przeczytać). Taki telefon na pewno sprawi bliskim dużo przyjemności.
Natomiast, kiedy chodzi o trochę dalszą rodzinę – najlepszym pomysłem będzie zwykła, tradycyjna kartka świąteczna (albo list). Nie jest tu wskazane wysyłanie wiadomości drogą mailową: może być to uznane w tym wypadku za dziwny gest.
Obecnie, kiedy technologia na dobre wkroczyła do naszego życia, jak widać mamy wiele opcji, by nasze życzenia dotarły do adresatów. O ile droga elektroniczna jest szybka i wygodna, a także nie jest już uważana za niedbałą, to i tak warto czasem pokusić się o wysłanie kartki tradycyjnej

Życzenia bożonarodzeniowe

Niech pierwsza gwiazda zajaśnieje nad Waszym domem tak jasno, jak w Betlejem tej niezwykłej Nocy i poprowadzi Was prosto do Miłości, która się rodzi. Błogosławionych Świąt!

Bóg się rodzi, moc truchleje! Niech Boża radość i błogosławieństwo będą Wam towarzyszyć przez Święta i na co dzień. Przyjmijcie miłość nowo narodzonego Jezusa do swoich serc.

Życzymy Wam, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość. Pozwólcie Jezusowi narodzić się w Waszych sercach!

Życzenia świąteczne

Dzielmy się radością z Narodzenia Pana Jezusa Chrystusa! To tej nocy przyszedł na świat, aby nas zbawić. Niech będzie On obecny podczas łamania się opłatkiem i wspólnej wieczerzy wigilijnej.

Niech Chrystus błogosławi Wasz dom przynosząc ciepło, zgodę, radość i jedność. Niech Gwiazda Betlejemska w tym roku wskaże drogę trzem Mędrcom i oświetla drogę każdemu z nas.

Nie zmarnujmy ani jednej okazji do tego, aby czynić dobro dla innych w tym niezwykłym czasie, gdy Jezus przychodzi na świat! Niech Jego Narodzenie przyniesie Waszemu domowi dużo spokoju, radości i miłości.

Życzenia na boże narodzenie

W dniu Bożego Narodzenia życzymy Wam wielu łask płynących od Boga, aby opiekował się Wami każdego dnia – w Święta i w zbliżającym się Nowym Roku!

Niech Bóg opiekuje się Waszymi sprawami podczas Świąt Narodzenia Pańskiego. Życzymy Wam Błogosławieństwa Bożego, aby wejście w Nowy Rok było dla Was pomyślne.

W tym niezwykłym czasie, gdy choinka pachnie lasem i w domu słychać kolędy, przyjmijcie Miłość, która tej niezwykłej Nocy urodzona została w skromnym żłóbku i nieście radość w świat.

Życzenia bożonarodzeniowe 2021

Życzę Ci wiary w Narodzenie Pańskie, zaufania do Boga w dniu Jego Narodzin. Niech on prostuje wszystkie drogi, którymi kroczysz. Pokładaj w Nim nadzieję, a on rozwiąże Twoje wątpliwości.

Zawierz Panu swoje życie w dniu Jego Narodzin i zaufaj mu tak, jak Maryja wieki temu. On przyniesie do Twojego domu łaskę, pokój, miłość i dobro. Najweselszych Świąt!

Niech te święta będą prawdziwie wesołe – wszystko dzięki Miłości Jezusa, który rodzi się po raz kolejny po to, aby nas zbawić. Niech Święta i nadchodzący Nowy rok będą dla Was przepełnione miłością, pokojem i pomyślnością!

Życzenia świąteczne 2021

Wesołych świąt bez zmartwień,
z barszczem, z grzybami, z karpiem,
z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt życzy…

 

Wesołych świąt!
A z Gwiazdką-
pod świeczek łuną jasną
życzę Tobie najwięcej:
najzwyklejszego szczęścia.

Na święta Bożego Narodzenia
składamy Wam życzenia
dużo zdrowia i radości,
uśmiechu i pomyślności.

Świąteczne życzenia

Gwiazdka zabłysła na niebie,
a ja mam życzenia dla ciebie
W blasku tajemnych świąt
wszystkie zmartwienia nich idą w kąt.
Radość niech Ci przyniesie
choinka, co stała w lesie,
Karp i pierogi z uszkami.
Wszystkie kłopoty za nami.

Radości, szczęścia, spokoju,
bo tego nam właśnie potrzeba.
Choinki pięknej w pokoju
opieki, miłości z nieba.

W ten piękny, świąteczny dzień,
wszystko się rodzi na nowo,
niech zniknie troska i smutku cień
żyjcie szczęśliwie i zdrowo.

 

Niech magia świąt Bożego Narodzenia
wypełni dom radością,
szczęście i zdrowie niech daje Ci,
serca napełni miłością.

Krótkie życzenia świąteczne

Gdy się rodzi Dziecina,
niech w zdrowiu żyje Twoja rodzina,
szczęśliwa i uśmiechnięta,
bo to najpiękniejsze święta.

Życzę tobie choineczki
pięknej, kolorowej,
a na wieczór piwa beczki
i zagrychy zdrowej.

W święta dużo gości,
karpika bez ości,
pierogów ruskich michę,
wódeczki i zagrychę.

Piękne życzenia bożonarodzeniowe

Pod choinkę super prezentów,
z dziewczyną fajnych momentów.
W sylwestra zabawy do rana.
Tak świętuj narodzenie Pana.

W ten świąteczny dzień,
niechaj smutki idą w cień.
Śpiewaj, jedz i pij
i o Mikołaju śnij.

W wigilię żarcia smacznego,
a potem napitku mocnego.
W sylwestra dziewczyny gorącej
i zabawy nieustającej.