Podziękowania za życzenia

Jeśli otrzymałeś życzenia urodzinowe koniecznie wyślij podziękowania za życzenia

Podziękowania za życzenia

Przyjmij słowa mojej wdzięczności,
za tyle okazanej mi miłości.
Słowo dziękuje to zdecydowanie za mało,
by można było wyrazić co by się chciało.
Twe życzenia, tak piękne, wymowne i serca płynące
Stały się dla mnie jak kwiaty kwitnące.
Dzięki nim moje serce szybciej zabiło
I wiem, że chcesz żeby wszystko się spełniło.

Wielkie dzięki za życzenia! Sprawiły mi one ogromną przyjemność, tym bardziej, że zawierają to wszystko co chciałbym żeby się spełniło. To naprawdę miłe, gdy są ludzie pamiętają i pomimo odległości pokazują, że jest się dla nich ważnym. Mam nadzieje, że będą mógł się zrewanżować dobrą kawą i ciastkiem – zapraszam serdecznie! Jeszcze raz dziękuje.

Podziękowania za życzenia urodzinowe

Pozdrawiam i kto ma ochotę zapraszam na kawę.

Słodkościami chce was poczęstować
Aby serdecznie jeszcze raz podziękować!
To miło, że są osoby które w każdej chwili są blisko
I wiedzą o tobie wszystko!
Bardzo Wam dziękuje, za to, że jesteście
I za miłość wyrażoną w każdym, nawet w małym geście.
Słowa nie wypowiedzą tego co czuje,
Więc jeszcze raz dziękuje!

Podziękowanie za życzenia

Bardzo dziękuje za złożone mi życzenia, była to dla mnie ogromna radość. Jesteście zawsze w mojej pamięci i cieszę się, że ja również jestem wam bliski. Szkoda, że taka odległość nas dzieli, ale nie zmieni to faktu, że przyjaźń nasza trwa i nic tego nie zmieni. Pozdrawiam serdecznie i mocno ściskam.

Dziękuje bardzo wszystkim za życzenia! Ten miły i bardzo prosty gest powoduje, że człowiek się uśmiech, bo dobrze jest wiedzieć, ze ma się wokół tyle osób, które dobrze życzą. Słowa nie oddają wdzięczności za pamięć i wrażliwość, dlatego mam nadzieje, ze nie długo będę mógł wyrazy wdzięczności wyrazić osobiście.

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie

Życzenia wasze wiele radości mi sprawiły i za nie serdecznie dziękuje, ale już tutaj deklaruje, że w tamtym roku nie wszystkie z nich się spełniły… a więc moim mili następnym razem zamiast życzeń bez liku przyślijcie banknoty w portfeliku ewentualnie! Dziękuje, że jesteście! Za to, że pamiętacie i ze mną wytrzymujecie!

Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe, to takie miłe gdy tak wiele osób pamięta! Ja jestem szczególnie zadowolona, bo wiem, że to nie jest tylko od święta! Dziękuje za każde słowo, za każdy gest życzliwości, za wszystko. Aż chce się żyć, jeśli wiesz, ze są ludzie, którym zależy na Tobie! Kocham was wszystkich !

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fb

Inni ludzie są tylko gośćmi w naszym życiu, chciałoby się jednak, żeby niektórzy byli w nim jak najdłużej. Jesteś dla mnie wzorem spokoju, oparciem w potrzebie, przyjacielem w podróży, nauczycielem i kumplem, z którym można konie kraść. Dziękuje Ci nie tylko za życzenia, ale za wszystko, co wnosisz do mojego świata.

Oj, rozprawię się z draniami,
Co dziś o mnie zapomnieli!
Jeszcze tortu będą chcieli!
Nie dam ani kawałeczka.
Dziś na torcie dla mnie świeczka.

Oficjalne podziękowania za życzenia urodzinowe

Ile lat mam, nie wypowiem,
lecz wypiję Wasze zdrowie
i serdecznie Wam dziękuje
i gorąco Was całuję:)

Kochana Mamo, dziękuje za życzenia. Wiem, że zawsze chcesz dla mnie dobrze, ale za każdym razem kiedy w urodziny składasz mi życzenia, czuję w sercu ciepło i wracam w myślach do bezpiecznych chwil dzieciństwa. Cieszę się, że jesteśmy ze sobą tak blisko i z utęsknieniem czekam, aż się zobaczymy. Chciałabym Cię teraz mocno uściskać.

Podziękowanie za życzenia na fb

Dziękuje wszystkim za ciepłe i serdeczne życzenia urodzinowe, za Wasze przemyślenia i za to, że pamiętacie. Nauczyłam się, że dobrzy przyjaciele to dar prosto od Boga, a miłość jest bezcenna. Miłość i zrozumienie jest źródłem mojej siły, a to wszystko dzięki Wam. Cieszę się, że jesteście przy mnie w dobrych i złych chwilach.

Dziękuje to słowo, które wiele wyraża, to słowo, które jak kwiat pachnące chce wam podarować. Trudno jest wyrazić wdzięczność, jaka przepełnia me serce za wszystko co róbcie dla mnie, za każdy gest, za słowo, za miłość. Dzięki wam wszystko staje się lepsze, a świat jest o wiele piękniejszy. Dobrze, że jesteście!

Podziękowania za życzenia na fb

Miło jest gdy wyrazy sympatii zewsząd płyną! Że jest się tą osobą ważną, jedyną, o której się pamięta, nie tylko od święta! Cieszę się że jesteście mi życzliwi, że dobrze mi życzycie, no i że mnie lubicie. Przyjmijcie choć moje dziękuje i moją przyjaźń i wdzięczność wam w darze ofiaruję! Jesteście wspaniali będę głośno krzyczeć, bo musi to cały świat usłyszeć.

Dziękuje za każdy dzień, za słońce, za deszcz, za pogodę i niepogodę. Dziękuje za wszystko, co przyniosło mi życie. Dziękuje za wspaniałych przyjaciół, za koleżanki, za kolegów. Dziękuje za rodzinę, za mamę i za tatę. Dziękuje za radość, miłość i przyjaźń. Jesteście wszyscy po prostu cudowni. Dziękuje Wam!.

Dziękuję za życzenia urodzinowe

Ręce całuję i…
Dziękuje
Dziękuje
Dziękuje!

Zza rogu
Zza szyby
Zza cienia mej osoby

Dziękuje
Dziękuje
Dziękuje!

Dziękuje Ci
za życzenia
bez bzdyczenia
bredzenia
ględzenia

Dziękuje Ci
Dziękuje
Dziękuje

Wielkością swą
Co boi się

Dziękuje Ci
całą mną tu i teraz!
Za plecami Twymi –
Dziękuje Ci za słowa pełne cnót!

Za radość, smutek
Za uśmiech i łzy,
Dziękuje Ci.

Dziękuje za radość bycia we dwoje! Za okazaną przyjaźń i miłość! Za to, że kiedy trzeba, potrafisz mnie szczypnąć tak, że cały świat zawiruje mi przed oczami! Dziękuje za to! Za ciepłe słowa, za małe gesty robione każdego dnia, za bliskość, bezpieczeństwo, za dawanie nadziei i mówienie, że nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej! Dziękuje za wszystko!

Dzięki za życzenia urodzinowe! Dzięki za pamięć i choć starszy jestem o rok, to jeszcze pamiętam, by Wam podziękować! Dziękuję wszystkim za miłe słowa, za ciepło, dzięki któremu czuję, że jesteście moimi prawdziwymi przyjaciółmi. Dziękuje Wam, że zawsze jesteście ze mną! Dzięki raz jeszcze za życzenia urodzinowe!

Życzenia podziękowania

Kochani moi! Dziękuje Wam za pomoc w trudnych sprawach. Dziękuje Wam za życzliwość i chęć niesienia pomocy, za to, że zawsze można na Was liczyć i, że zawsze, ale to zawsze jesteście bardzo blisko mnie! Dziękuje za wsparcie i okazaną sympatię oraz za pamięć, czego dowodem są rok rocznie wysyłane życzenia urodzinowe i świąteczne. Dziękuje Wam, że jesteście!

Czasem warto mówić wierszem
Bo wiersz jest echem
Lekkim powiewem duszy, więc…

Dziękuje Ci
za jawę i za malownicze sny

Dziękuje Ci
za radość
za miłość
za chwile słabości
za rzucone kości
nad Rubikonem życia

Dziękuje Ci
za wszystkie
wspólnie spędzone dni!

Dziękuję Ci
za marzenia spełnione
i te dopiero wyśnione!

Dziękuje Ci!